Hakkımızda

Firmamız 2005 yılında Ukrayna’da kuruldu. 7.000 m2’lik alanda orman ürünleri ihracatıyla başlayan ticari hayatımız, hızlı ve sürekli artan bir ivmeyle devam etti.  

2009 yılında firmamız, insanların ahşap ve kütük evlere ilgisinden dolayı bu alanda da hizmet vermeye başladı. Bu yapı türündeki ilk çalışmalarımızı Almanya ve İngiltere’deki  müşterilerimizin taleplerine cevap vererek, ilk kütük ev projelerimizi gerçekleştirdik. Bu tür ülkelerde edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi, ihracat yaptığımız diğer ülkelerde de müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Firmamız Türkiye’deki inşaat sektörünün büyümesini ve gelişmesini yakından takip etmekte idi. İnşaat sektöründe yeni ve akıllı teknolojilerin kullanılmasıyla, insanların talepleri de çeşitli göstermeye başladı. Büyük şehirlerde yaşayan insanların, yoğun iş stresi, trafik vb gibi olumsuz etmenlerden uzaklaşmak isteyerek, doğa ile bütünleşik huzur ortamları araması önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Firmamız bu alandaki gelişmeleri yakından takip etmiş, İngiltere, Almanya ve diğer ülkelerdeki bilgi birikimi, tecrübe ve deneyimlerini Türk halkının hizmetine sunmak amacıyla 2017’de Türkiye’deki sektöre girmiştir. Bu dönemden itibaren misyon olarak benimsediği  % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi kapsamında çalışmalarına hız kesmeden devam etmiştir.

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin ürün beklentilerini karşılamak, memnuniyetlerini çevreye ve doğaya zarar vermeden, gerçekleştirmek temel hedeflerimiz arasındadır. Bu süreçte yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak ve ağaç sektöründeki gelişmelere katkıda bulunarak, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına en hızlı biçimde karşılayacak şekilde firmamız, uzman ve profesyonel kadro ile hizmetinizdedir.

Sektörde dürüst ve güvenli ticari yaklaşımı, yüksek ve devamlı kalite anlayışı, kesintisiz hizmet  için yapılanması, uzman ekibi ve ürün ve marka çeşitliliği ile malzeme temin eden örnek şirketlerden biri olarak siz değerli müşterilerimizin güvenine layık olmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu yazı için yorumlar kapalı.