Kereste Satışı

Firmamız, orman ürünleri sektöründeki tüm faaliyet alanlarında hizmet sunmaktadır. Satışını hali hazırda yaptığımız Ukrayna’da yetişen sert ağaç kategorisindeki Kızılağaç, Huş, Meşe, Dış Budak ve Sarıçam kereste türlerini bundan sonraki süreçte internet aracılığıyla siz değerli müşterilerimize sunacağız.

İhtiyaç duyduğunuz ölçüler doğrultusunda kaliteli ürünlerimizi ekonomik fiyatlarla arzını gerçekleştiriyoruz. Güven, kalite ve ekonomik unsurlar üzerine kurulan satış stratejimiz sektörde firmamızı her alanda bir adım öne çıkarmıştır.

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin ürün beklentilerini karşılamak, memnuniyetlerini çevreye ve doğaya zarar vermeden, gerçekleştirmek temel hedeflerimiz arasındadır.

Bu süreçte yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak ve ağaç sektöründeki gelişmelere katkıda bulunarak, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına en hızlı biçimde karşılayacak şekilde firmamız, uzman ve profesyonel kadro ile hizmetinizdedir.

Sektörde dürüst ve güvenli ticari yaklaşımı, yüksek ve devamlı kalite anlayışı, kesintisiz hizmet için yapılanması, uzman ekibi ve ürün ve marka çeşitliliği ile malzeme temin eden örnek şirketlerden biri olarak siz değerli müşterilerimizin güvenine layık olmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı mutluluğumuzu tekrar dile getirmek istiyor, bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

ÇAM KERESTE 

Dona kuraklığa karşı dayanıklıdır. Çam ağacı ahşabın kullanılabileceği her yerde değerlendirilebilir. Çok kolay işlenir, odunu düzgün ve parlak bir yüzey verir. Boya, cila ve tutkalı kolay emer ve iyi çivi tutar. Bu özellikleri ile Sarıçam yapı malzemesi; kapı, pencere, tavan, palet, maden direği, inşaatlık kereste, traver yapımında ve taban kaplaması olmak üzere mobilyacılık ve oymacılıkta kullanılır.

 

 

 

 

MEŞE KERESTE

Hava şartlarına karşı dayanıklılığı ve yüksek direnci ile yapısal uygulamalarda mimarlar ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Dokusu itibari ile iyi boyanır. Kapı, pencere, merdiven, mobilya gibi binaların dış ve iç bölümlerinde ayrıca parke yapımında kullanılır. El aletleri sapı, gemi, kayık, köprü ve iskele direklerinde sert Ukrayna meşe kereste kullanımı yapısı itibariyle tercih edilir.

 

 

 

 

DIŞ BUDAK KERESTE

Ağır, sert, sıkı bir ağaçtır. Kolay işlenir, zor yarılır. Kuru ortamda dayanıklıdır. Böceklere ve mikroorganizmalara karşı dirençlidir.. İyi verniklenir. Kaplama, iç mimariden başka, alet yapımında ve masif mobilya üretiminde tercih edilir. Kontrplak üretiminde yararlanılır.

 

 

 

 

HUŞ KERESTE

Sıkı ve ince yapılıdır. Orta sert bir ağaçtır. Bükülgendir. Fizik etkilerine dayanıklıdır. Zor yarılır, kolay işlenir. Çok iyi boya ve vernik tutar. İyi bir mobilya ağacıdır. Oturma mobilyalarında, oymalı işlerde, müzik aletlerinde, kızak ve kayak, kontrplak üretiminde, makara mekik, fıçı, ayakkabı kalıbı yapımında kullanılır.

 

 

 

KIZILAĞAÇ KERESTE 

Koyu kırmızımsı kahverengi bir renge sahiptir. Hafif, yumuşak, gevşek yapılı bir ağaçtır. Kolay yarılır, az esnektir. Su altında dayanıklıdır. Çok iyi işlenir. Parlak, düzgün bir yüzey verir. Tutkalla iyi bir bağlantı kurar. Çok iyi boyanır ve iyi bir şekilde verniklenir. Kullanım alanları; İç ve dış mekan uygulamalarında, parke, doğrama, merdiven, küpeşte, gemicilik sektöründe, müzik aletlerinde, kaplama olarak, kontrplak üretiminde, takunya, oyuncak, sigara kutusu, ambalaj yapımında, oymalı ve tornalı işlerde, masif mobilyalarda kullanılır.

 

 

 

Bu yazı için yorumlar kapalı.